Doplňky

Doplňky, které naše mincovna nabízí, si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo objednat e-mailem.

Pozlacené hodinky s Aztéckým kalendářem

Limitovaná serie hodinek s Aztéckým kalendářem. Ražený ciferník je pozlacen 24 K zlatem a zkompletován se značkovým strojkem Timemaster, doplněno černým koženým páskem. Vhodné pro muže i ženy. Průměr ciferníku včetně zlatého rámečku je 35 mm, šířka pásku 17 mm.

Pirátský amulet

Mosazný přívěsek - medaile - ve stylu Pirátů z Karibiku, ražený dle vlastního návrhu z ručně ryté raznice. Na druhé straně je pirátská plachtnice ve vlnách,  Průměr cca 32 mm, síla 1,5 mm, váha 10 g. Bez povrchové úpravy, provlečený kroužek je postříbřený.

Aztécký kalendář s lodí 

Dílo jedinečné rytecké práce - ražený přívěšek - medailon, jehož motivem je tzv Aztécký kalendář z národního antropologického muzea z Chapultepec-Parku v Mexiku, monument vážící 24 tun a průměru 3,6 m. Rozměry bronzového medailonu: průměr cca 32 mm, síla 1,5 mm, váha 10 g, patinováno, barva hnědo-růžová. Na zadní straně je motiv pirátské plachetnice ve vlnách.

 

Měšec z jednostranného sametu, se šňůrkou na stažení, 13,6 x 9,6 cm. 

Český lev - přívěšek

Autorský přívěšek českého lva, kompozičně upraven do kruhu s očkem a kroužkem na navléknutí. Materiál nerez, leštěný povrch, výška 33 mm.

Nerezový náramek s květy

Náramek s plasticky lisovanými květy z ručně ryté raznice. Materiál: leštěná nerez, šířka 16 mm, možno roztáhnout nebo stáhnout dle velikosti ruky.

Nerezový náramek se srdíčky

Náramek s plasticky lisovanými srdíčky z ručně ryté raznice. Materiál: leštěná nerez, šířka 16 mm, možno roztáhnout nebo stáhnout dle velikosti ruky.

Kříž - nerezový prsten

Ručně vyráběný prsten z leštěné nerezi, s výrazným, plastickým, rovnoramenným křížem. V nejširším místě má prsten 17 mm. Je roztahovací, dá se nastavit dle síly prstu. 

Spirála - nerezový prsten

Prsten z leštěné nerezi, ručně svinutý do rozbíhajících se spirál. Výška prstenu 22 mm (v nejvyšším místě, v nejnižším 16 mm), vnitřní průměr dle požadavku zákazníka.

Pinzeta na hostie

Pinzeta je vyrobena z nerezové oceli, ozdobena ruční rytinou řeckých písmen CH R (Christos). Je určena k použití do kostela či kaple k nabírání hostií.  Délka 15 cm, vysoce leštěná. 

  

Pirátské pečetidlo

Určeno k otiskování do pečetního vosku, plastelíny, keramické hlíny, moduritu, či jiné modelovací hmoty. Je možné jej také použít jako vypalovadlo do dřeva a razidlo do kůže. Průměr otisku 20 mm.

Aztécký kalendář s lodí - pozlacený

Ražený přívěsek, pozlacený 24 K zlatem.

Pirátská mince na krk

Přívěsek na koženém řemínku, autorská mince s pirátským/námořním motivem plachetnice ve vlnách a světové růžice. Materiál masívní mosaz síly 1,7 mm, průměr 26 mm.