Ag šperky

Průběžně pro Vás připravujeme originální šperky v kombinaci ryzího stříbra Ag 925/1000 a skla. Při své tvorbě s oblibou používáme nepřehlédnutelné ručně vinuté perle z českého a italského skla a třpitivé krystaly Swarovski. 

Přívěsek s dutou vinutou perlou

Dutá, ručně vinutá perla z litalského křišťálového skla s červenými nálepy zavěšená na ručně tvarované spirále. Všechny kovové komponenty jsou Ag 925/1000, s ryzostním puncem. Délka přívěsku 30 mm, velikost perly 15 x 22 mm.

Přívěsek s vinutou perlou a zirkonem

Dutá, ručně vinutá perla z litalského čirého skla s pestrými dekorativními nálepy zavěšená na stříbrné, ručně tvarované spirále. Všechny kovové komponenty jsou Ag 925/1000, s ryzostním puncem. Ve spodní části přívěsku je zirkon, zasazený do stříbra. Délka přívěsku 25 mm, velikost vinuté perly 14 x 20 mm.

Rubín barok

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovsi v rubínové barvě. Zavěšeno na mechanickém zapínání a označeno ryzostní značkou. Kovové komponenty jsou pro zvýšení lesku zdobeny ruční rytinou, délka náušnic 33 mm.

Růžové kapky

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovski ve tvaru kapky, růžové barvy. Stříbrné lístečky jsou zdobeny ruční rytinou. Délka náušnic je 28 mm.

Na křídlech

Krystaly Swarovski ve tvaru srdíček a modré barvy Heliotrop, zavěšené na elegantním stříbrném háčku, který je, jakožto všechny kovové komponenty, ryzosti Ag 925/1000. Délka náušnic je 25 mm.

Granátová jablíčka

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s ručně vinutými skleněnými perlemi barvy granátového jablka, překryté stříbrnými kytičkami, zezhora jsou stříbrné kuličky. Stříbrné lupínky na mechanickém zapínání jsou zdobeny ruční rytinou, která dodává šperku větší lesk. Velikost skleněné perle je 9 x 13 mm, délka náušnice 37 mm. 

Koupání v tyrkysu

Stříbrné púlkruhy s ručně vinutou perlou tyrkysové barvy se stříbrnou kuličkou a bílým zirkonem, doplněno silikonovými zařážkami. Velikost skleněné perle je 8 x 4 mm, délka náušnice 24 mm. Použitý materiál - italské sklo + Ag 925/1000. Náušnice jsou velmi lehlé, je možné je použít i pro děti.

 

Fuchsie

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovski ve tvaru kytičky, fuchsiové barvy. Stříbrné lístečky jsou pro zvýšení lesku zdobeny ruční rytinou. Délka náušnic je 18 mm (vhodné i pro děti). Na mechanickém zapínání je ryzostní punc.

Šňůra perel

Stříbrné náušnice s říčními růžovými perlami, zavěšené na afroháčku, označeno ryzostní značkou. Velikost perel 6-8 mm, délka náušnic 38 mm.

Safírová srdce

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovsi v safírové barvě. Zavěšeno na mechanickém zapínání a označeno ryzostní značkou. Kovové komponenty jsou pro zvýšení lesku zdobeny ruční rytinou, délka náušnic 29 mm.

Medové terče

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovski ve tvaru čočky, medové barvy. Stříbrné lístečky jsou pro zvýšení lesku zdobeny ruční rytinou. Délka náušnic je 18 mm (vhodné i pro děti). Na mechanickém zapínání je ryzostní punc.

Skleněné trojhránky

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s dutými ručně vinutými perlami z litalského skla, barva fialovotyrkysová, s afroháčkem a silikonovou zarážkou. Vinuté perle mají trojhranný tvar a dekorativní nálepy. Délka 30 mm, velikost vinuté perly 17 x 19 mm, váha jedné náušnice cca 5,5 g.

Růžové kapky malé

Stříbrné náušnice Ag 925/1000 s krystaly Swarovski ve tvaru růžové kapky barvy. Stříbrné lístečky jsou pro zvýšení lesku zdobeny ruční rytinou. Délka náušnic je 21 mm (vhodné i pro děti). Na mechanickém zapínání je ryzostní punc.

Pirátská mince - přívěsek

Pirátská mince s plachetnicí ve vlnách a světovou růžicí. Mincí je provlečen dvojitý stříbrný kroužek o vnitřním průměru 3-4 mm.

Rozměry: průměr cca 26-27 mm, síla cca 1 mm, váha 5,2 g. Mince jsou raženy ručně, proto se rozměry jednotlivých odražků mohou nepatrně lišit, váha však zůstává stejná.

Aztécký kalendář

Dílo jedinečné rytecké práce - ražený přívěšek - medailon, jehož motivem je tzv Aztécký kalendář z národního antropologického muzea z Chapultepec-Parku v Mexiku, monument  vážící 24 tun a průměru 3,6 m. Na druhé straně pirátská plachetnice ve vlnách. Rozměry tohoto precizního šperku jsou následující: průměr cca 30 mm, síla  0,8 mm, váha 5,6 g, ryzost Ag 925/1000. Přívěšek je označen ryzostním, autorským a státním puncem.